Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Butas pardavimui
Skelbimo ID: 1914
Adresas: Klaipėda, Baltijos pr.
Savivaldybė: Klaipėdos m. sav.
Plotas: 112 m²
Kambarių skaičius: 4
Aukštas: 2 iš 5
Namo tipas: Mūrinis
Šildymas: Dujinis
Būklė: Suremontuotas
Pastatymo metai: 2005
Kaina: 164700€ (1470.54 €/m²) Aprašymas

Klaipėdoje parduodamas netoli mesto centro puikus, šiltas A klases 4-jų kambarių butas su individualu šildymu (dujinis katilas), reguliuojamais radiatoriais.
Antras aukštas, butas vidurinis, labai šiltas. Buto nedideli šildymo mokesčiai. Name tik 14 butų. Patogus išplanavimas. Erdvi ir švesi kambariai. Didelė virtuvė. Tualetas ir didelia vonia atskirai. Langai į dvi kryptis. Rami kaiminai ir tvarkinga laiptinė.
Butas buvo padarytas is dvieju. Todel yra galimybė perskirti patalpas ir įregistruoti du butus ir padaryti du įėjimus iš laiptinės.

Bendras plotas 112 kv.m. Rusis - 19 kv.m
2 aukštas iš 5.
Parkavimo vieta pre namo.
Apdailai buvo naudojamos labai kokybiškos medžiagos: visur sudėtas uosinis parketlentės. Durys: kambarių – iš natūralaus medžio, iėjimo į butą - šarvuotos.
Vonia ir tualetas - atskirai.
Domofonas. Istiklinti dvi dideli lodžijas. Lodžijose yra įmontuotos spintos.
Langai – mediniai su stiklo paketu,
Kabelinė televizija, internetas.

Vyskas lengvai pasiekiama pesčiomis ar vešuoju transportu, patogus išvažiavimas. Šalia vaikų darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos. Netoli prekybos centrai (Lidl, Akropolis, Rimi, Norfa). Klaipėdos baseinąs, Švyturio Areną, Žvejų kulturos rūmai, Smiltinės perkela ir daug kitų reikalingų istaigų – pasiekiamos ranka.

Susisiekti dėl objekto