Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Namas pardavimui
Skelbimo ID: 1908
Adresas: Klaipėda, Tauralaukis, Tauralaukio g.
Savivaldybė: Klaipėdos m. sav.
Plotas: 165 m²
Sklypo plotas: 3.51 a.
Kambarių skaičius: 5
Aukštų 3
Namo tipas: Blokinis
Šildymas: Dujinis
Pastatymo metai: 2007
Kaina: 249000€ (1509.09 €/m²) Aprašymas

Klaipėdos mieste, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale “Dvaro Slėnis” parduodamas 165 kv.m., 3 aukštų kotedžas. Kotedžas yra kampinis (didesnis sklypas). Pirmame aukšte (cokolinis) garažas vienam automobiliui, prieškambaris, pirtis su jaukiu priešpiečių, san. mazgas, dušas, atskira vieta skalbimo ir džiovinimo mašinoms. Antrame aukšte erdvi svetainė su židiniu, didelis valgomasis stalas, virtuvė. Iš antro aukšto išėjimai į balkoną ir į terasą. Teritorija yra sutrvarkyta, aptverta tvora. Trečiame aukšte san. mazgas su dušo kabina ir vonia, darbo kambarys, trys miegamieji kambariai (tėvų miegamasis su drabužine).
Apdailai buvo naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Kotedžas parduodamas su visais baldais, buitine, bei vaizdo technika.
Kotedžas yra priduotas valstybinei komisijai 100%.
Šildymas dujomis (katilas pakeistas 2019m.)
Kvartalas ribojasi su rekreacine Danės upės zona su parko takeliais, pasivaikščiojimų erdvėmis, Danės upės pakrante. Šioje miesto dalyje pagal generalinį Klaipėdos plėtros planą planuojami tik žalieji plotai, neleidžiama jokia gamybinė veikla. Visos gatvės išasfaltuotos ir apšviestos, nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takai,
Baltijos jūra ir pajūrio miškai tik už keturių kilometrų.
Patogus susisiekimas su miestu – važinėja visuomeninis miesto transportas. Netoli bus statoma nauja mokykla, visai šalia Norfos parduotuvė, vaistinė, teniso arena.

Susisiekti dėl objekto