Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Informacija statytojams

 NT agentūra "Namelita" yra suinteresuota nekilnojamojo turto pasiūlymų plėtra ilgalaikio ir patikimo bendradarbiavimo su naujais statytojais abiem pusėms naudingomis sąlygomis dėka. Mes parduodame tiek komercinės, tiek gyvenamosios paskirties įvairaus baigtumo nekilnojamojo turto objektus, naudodami palankiausias mokėjimo schemas.

„Namelita“ agentūra turi žymią informacinių ir reklaminių išteklių bazę, kuri leidžia pritraukti busimus klientus (pirkėjus) iš viso Klaipėdos regiono bei iš visos Lietuvos. Pas mus taip pat jau yra suformuota mokių klientų bazė ir nemaža realizavimo rinka.

Gana dažnai klientai kreipiasi į mus su prašymu padėti surasti tinkamą būstą naujos statybos sektoriuje.Siekiant suteikti savo klientams kuo išsamesnę informaciją, mes nuolat vykdome duomenų apie naujos statybos objektus surinkimą ir jų analizę. Todėl mes siūlome statytojams ilgalaikį bendradarbiavimą, siekiant pardavimų augimo ir visapusiško kliento informavimo.

Bendradarbiaudami su mūsų agentūra, jūs tikrai turėsite galimybę praplėsti realizavimo rinką bei užtikrinti teigiamą pardavimų dinamiką. Mes užtikrinsime kvalifikuotą jūsų nekilnojamojo turto objektų pardavimų skatinimą Internete, žiniasklaidoje bei specialiuose leidiniuose.

„Namelita“ agentūra yra pasiruošusi ilgalaikiam bendradarbiavimui, mums yra džiugu pasiūlyti jums geriausius abiem pusėms naudingo darbo būdus, siekiant pritraukti kuo įmanoma daugiau klientų.